ASMA TAVAN

Asma Tavan Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

Asma tavan, tavanlarda alçıpan veya çeşitli malzemeler yardımı ile oluşturulan led ışıklı, spot ışıklı veya ışıksız dekorasyon amaçlı uygulamalardır. Asma tavan sistemleri evlerin salonlarında, ofislerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, konferans salonlarında, fabrikalarda veya işyerlerinde tercih edilen bir tavan kaplama çeşididir. Görsellikleri ile harika bir atmosfer oluşmasını sağlarlar.

Bursa Asma Tavan Firması

Star Yapı Dekor olarak başta Bursa ve çevresi olmak üzere, uzman ve deneyimli ustalarımız ile tüm Türkiye’de göz alıcı asma tavan projelerine imzamızı atıyoruz.

Asma Tavan Örnekleri

Evinize veya işyerinize yaptırmak istediğiniz asma tavanların nasıl görüneceğini örneklerde bulunan çalışmaları inceleyerek anlayabilirsiniz.

Asma tavan dekorasyon projeleri başta olmak üzere verdiğimiz hizmetler:

Petek Asma Tavan: Petek asma tavan sistemleri, özel boşluklu yapısı sayesinde ışık ve hava geçirgenliği sağlar.

Panel 85 Asma Tavan: Altgeçit, ofis, tuvaletlerde, resmi dairelerde kullanılan dayanıklı alüminyum bir asma tavan çeşididir.

Baffle Asma Tavan: Baffle Asma Tavan ile standart asma tavanların dışında kalarak mekanın hareketli ve daha modern bir dizayna kavuşmasını sağlıyoruz.

Karopan Plastik Asma Tavan: Karopan-Plastik Asma Tavan Sistemleri genellikle karolardan, karolamlardan, akustik alçıpanlardan veya taşyünü asma tavanlardan oluşur.

Klipin Asma Tavan – 30 x 30: Tavanlarınızı, klipin asma tavan sistemlerimiz ile göz alıcı bir güzelliğe kavuşturuyoruz.

Taş Yünü Asma Tavan: Taşyünü asma tavan kolay uygulanabilen hem müşteri hem de uygulayıcı tarafından tercih edilen bir asma tavan çeşididir.

Metal Asma Tavan: Ofis, fabrika, işyeri ve geniş mekanlarda tercih edilen dayanıklı bir asma tavan çeşididir. Metal Asma Tavan Bursa bölgemizde birçok referansımız mevcuttur.

Alçıpan Ara Bölme Duvar Sistemleri: Isı, ses ve neme dayanıklı, modüler alçıpan ara bölme duvar sistemlerimiz ile estetik bir görünüm.

Saten Boya Uygulamaları: Saten boya, uygulandığı yerde bir film tabakası oluşturarak kimyasal ve fiziksel darbelere karşı korur ve dekoratif bir görüntü sağlar.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri: Sistem odalarına kurulumunu yaptığımız yükseltilmiş döşeme sistemleri ile güvendesiniz.

Tadilat Dekorasyon İşleri: Her Türlü Tadilat & Dekorasyon Projelerinde Anahtar Teslim Hizmetler Sunuyoruz.

Parke Döşeme: Yeni nesil parke döşeme sistemleri ile daha konforlu bir yaşam ortamı sunuyoruz.

Çatı Kaplama Sistemleri: Firmamız tarafından yeni nesil teknolojilerle üretilen ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun, uzun ömürlü ve estetik çatı kaplama malzemeleri kullanılmaktadır.

Bursa Asma tavan projeleriniz için ücretsiz keşif hizmeti

Bursa’da ikamet ediyorsanız salon, ev, fabrika, ofis, cafe, mağaza, işyeri vb. tüm mekanlarınızın asma tavan projelerinde bulunduğunuz yere gelip ihtiyacınız doğrultusunda sizi bilgilendiriyoruz ve ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz.

Uygulamasını yaptığımız asma tavan sistemleri

Alçıpan asma tavan, petek asma tavan, metal asma tavan, baffle asma tavan, taşyünü asma tavan, alçıpan asma tavan

Göz Alıcı Asma Tavan Projeleri

Alçıpan asma tavan, petek asma tavan, metal asma tavan, baffle asma tavan, taşyünü asma tavan vb. tüm asma tavan projeleriniz için ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Asma Tavan Uygulamalarının Avantajları

  •  Tesisat uygulamalarının kolayca monte edilmesine imkan verirler.
  •  Akustik ses yalıtımı sağlarlar.
  •  Estetik bir görüntü sunarlar.
  •  Yangın yalıtımı sağlarlar.

Asma tavan kullanım alanları nerelerdir?

Evlerin salonlarında, ofislerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, konferans salonlarında, fabrikalarda, sanayi tesislerinde, okullarda, sinema, tiyatro ve gösteri merkezlerinin tavanlarına uygulanabilmektedirler.

Star Yapı Dekor Asma Tavan Firması, Bursa Asma Tavan Ustası

15 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe, özellikle asma tavan işlerinde ön planda olan firmamız, uzman ve deneyimli ustaları ile her türlü yapı dekorasyon projelerinde ve tadilat işlerinde, tavan, duvar, zemin uygulamaları ile müşteri ihtiyacına en uygun ürün ve hizmetleri ile faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak kaliteden ödün vermeden anahtar teslim hizmetler sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve başarılar ile birlikte yapı dekorasyon alanındaki teknolojik yenilikleri de takip edip müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine çözüm sunmaya ve büyüyen sektörde daha göz alıcı işler yapmaya devam ediyoruz. 0544 414 5747 No’lu hattımız üzerinden uzman ve profesyonel ustalarımız ile iletişime geçebilir, kafanıza takılan tüm soruları 7/24 iletebilir, ücretsiz keşif hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Bursa asma tavan, asma tavan bursa projelerinde veya Türkiye’nin diğer tüm illerindeki asma tavan sistemleri işlerinde firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Call Now Button
×