SATEN BOYA UYGULAMALARI

Saten boya, uygulandığı yerde bir film tabakası oluşturarak kimyasal ve fiziksel darbelere karşı koruyan, aynı zamanda dekoratif bir görüntü sağlayan kimyasal bileşenlerden oluşan bir yapıdır.

Saten boyalar, yarı mat, saten görünümlü, silikon takviyeli, tam silinebilir lüks duvar boyasıdır. Geniş renk seçeneğine sahip olup özel renklerin de sipariş edilmesi mümkündür. Saten boyalar yüzey hatalarını gizleme özelliklerinden dolayı macun veya alçı ile düzeltilmiş yüzeylerde dekoratif amaçlı kullanılır. Su itme özelliği sayesinde suyun boya tarafından emilmesine ve lekelerin silinirken boyaya bulaşmasına izin vermezler. Düşük malzeme tüketimi, yüksek örtücülük ve dayanıklılığı ile oldukça ekonomik bir uygulama çeşididir. İç cephelerde lüks bir görünüm elde etmek amacıyla kullanılırlar.

Saten boya, lüks konut inşaatlarında ticari ve endüstriyel binaların iç kısımlarında duvar, tavan, kolon ve kirişler gibi her türlü yüzeylerin boyanmasında güvenle kullanılabilir. Evler, tekstil fabrikaları, gıda endüstrisi, ilaç fabrikaları, otomobil servisleri, petrokimya tesisleri, matbaalar, labaratuvarlar, şişeleme ve dolum tesisleri, uçak hangarları, hastaneler, depolar, lastik fabrikaları, antrepolar, depolar, TV stüdyoları, elektronik montaj alanları, plastik sanayii, şişe dolum tesisleri, yemek fabrikaları, teras kaplamaları gibi hemen hemen her yerde kullanılabilir.

Call Now Button
×